هميشه يکي از دغدغه هاي دانشجوياني که تازه شروع به يادگيري زبان آلماني ميکنند اين بوده است: کجا و کي آلماني بخونيم؟

پاسخ اين سوال را در قالب يک داشتان کوتاه توضيح ميدهم. بنده در اوايل شروع يادگيري آلماني در سال 91 براي انجام خدمت سربازي بايستي سال 92 به پادگان ميرفتم. بنده با کتابهاي شقيته استارت زدم. بعدش رفتم کلاس 1 ترم در آموزشگاه جهان علم کلاهدوز مشهد اما پيشرفتي نديدم و تمام آنچه که از آلماني آموزش داده بودن من خودم بلد بودم. شروع کردم به خوندن کتاب هاي STUDIO D متد قبل تر از کتاب هاي منشن آلماني هستند. تا شروع خدمت هم بنده پادکست هاي مجموعه DWN دانلود کردم و شروع کردم به يادگيري زبان آلماني.مهم ترين نکته در شروع يادگيري هر زباني توانايي درک مکالمه و يا همون هوقن هست.

به چه دليل ما بايستي مهارت هوقن آلماني تقويت کنيم؟

• توانايي درک مکالمه در محيط کار در کشور آلمان

• پيشرفت در کار و زندگي در آلمان

• يادگيري سريعتر = درآمد بيشتر

خدمت من تهران بود و من ميرفتم توي بازار تهران کتاب آموزش آلماني مي خريدم که شروع کنم به يادگيري. در اواخر خدمتم در تهران بود که مجله اشپيگل خريدم و واقعا انگيزه من از يادگيري خيلي بيشتر کرد. بعد از آموزشي در تهران من براي انجام فريضه کثيف سربازي به مشهد منتقل شدم. در اوايل شروع کردم به خوندن زبان انگليسي اما چون هيچ علاقه اي نداشتم نتونستم ادامه بدم. کم کم کتابهاي اشتوديو د مطالعه کردم. سطح A1 و همينطور سطح A2. در اينجا مي خوام بگم هيچ فرقي نميکنه شما با چه کتابي آلماني بخونين. مهم اينه که ارتباط خوبي با اون کتاب برقرار کنيد.

ادامه بدعدا بهتون ميگم

داستان يادگيري زبان آلماني من(1)

داستان يادگيري زبان آلماني من(1)

آلماني ,يادگيري ,کتاب ,زبان ,تهران ,بنده ,زبان آلماني ,به يادگيري ,کردم به ,شروع کردم ,يادگيري زبان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ دانشجویان مدیریت بازرگانی ورودی84 دانشگاه کردستان uromed-forceps-mashhad دانلود خلاصه کتب دانشجویی دانلود فایل های کمیاب رنگ زندگی kavirrayaneti کلینیک مدیریت داستان سردار پایداری به زبانهای آلمانی ،انگلیسی وفرانسوی بلاگی برای فایل ها هر چی که بخوای